VÝTVARNÉ KURZY VYTFIT, Bratislava

– Komplet info o kurzoch, priebeh, cenník, adresa, referencie, galéria, špec. ponuky atd., sú na stránkach: >> WWW.VYTFIT.SK

Výtvarné relaxcentrum Vyt Fit, pôvodne Re-kreatívne štúdio, ponúka pre verejnosť (mládeži, dospelým, seniorom, párom a skupinám) neštandardný, zážitkový priestor rozvíjania tvorivých zručností, Vyt/ness ateliér objavovania nového a súčasne miesto aktívneho relaxu. Kurzy kreslenia, maľovania a výtvarných techník sú vo VytFit ideálnou alternatívou voľnočasových aktivít pre všetky generácie a úrovne výtvarných nadšencov, amatérov aj úplných laikov.Podmienkou účasti nieje talent, ale chuť a otvorenosť pre nové výzvy

Ponuka:

KREATÍVNA SEKVENCIA – Výtvarný, tvorivo-experimentálny kurz(12-týždenný program, založený na autentickom mapovaní príbehu dejín umenia formou tvorby interaktívnych záznamov kresby, maľby, grafiky, s využitím širokej škály výtvarných techník. Intenzívna forma pre všetky úrovne a generácie.)

IMITÁCIA REALITY – Kurz základov klasickej kresby a maľby(Integrovaný výtvarný kurz základných kresliarskych a maliarskych techník, založený na realistickom zobrazovaní, verných prepisoch videnej skutočnosti. Tempera, pastel, olej, akryl, akvarel…)

KURZY OLEJOMAĽBY – (Kurzy Olejomaľby zamerané na ľahké a rýchle zvládnutie základných techník. Tento výtvarný program je vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Pracuje sa nepáchnucim materiálom, bez škodlivých výparov.)

ČB KRESBA – Svet kreslenia pre každého (Výtvarné kurzy základov klasickej kresby, Rozšírené kreslenie – doplnkový kurz, kresba živého aktu…)

AKRYL – Kreatívne techniky od A po Z .Kurz kreslenia, malovania akrylovými frabami.

AKVAREL – Kurz techník akvarelovej maľby + základy kresby.Túžite si namaľovať vlastné krajinky, zátišia, postavu či portrét? Možnosti akvarelu sú čo do šírky použitia takmer nevyčerpateľné. Výsledok závisí od zručností a pohotovosti kresliara, preto kurz kladie dôraz aj na upevňovanie základov a úrovne kreslenia.

KURZ PRÍPRAVY na prijímacie, talentové skúšky – (Na stredné a vysoké školy, konzultačné dielne, ponuka služieb zhotovenia fotoalbumu vlastných diel.)

KomiX- áreň – Oboznámte sa so základmi kreslenia, maľovania 2D, 3D figúr (najznámejších postavičiek sveta komixu a fantasy), vytvorte si vlastnú sériu obrazov, grafický mini- román, experimentujte s výtvarnými technikami vychádzajúcimi z výrazových foriem graffiti, komixu a iných vizuálnych médii popkultúry.

TEAM SPIRIT (indoor, outdoor) pre firemné kolektívy (Relaxačné, kreatívno-zábavné výtvarné kurzy, workshopy, spoločenské akcie pre firmy, firemné kolektívy, zamerané na podporu a rozvoj tímovej spolupráce, zlepšenie pracovného prostredia, motivácie a vzťahov.)

ZÁHRADNÝ ATELIÉR – Exterier studio, (Výtvarné kurzy v exteriéri. Vyberte si z ponuky ktorýkoľvek z kurzov VytFit a absolvujte ho vo víkendových termínoch.)

ARTEZOZNAMKA – 3 dený kurz.Navštív Bratislavu/ VytFit pozýva na kurzy kreslenia, maľovania všetkých záujemcov z oblastí: Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Košice, Prešov, Brno,Bratislava

Všetky informácie sú na stránkach: WWW.VYTFIT.sk