Ponuka služieb:

– Tvorba, výroba a predaj obrazov

Prebieha predovšetkým na základe ponuky tvorenej galériou s možnosťou výberu diela, alebo na základe objednávky, ktorá by mala obsahovať približný popis prostredia pre požadovaný obraz/obrazy + predstavu klienta o diele (námet, farebnosť, technika…)

– Kreatívna fotografia, print v interiéri

Vyhotovenie a inštalácia digitálne dotváraných fotografii (printov od formátu A0), inšpirovaných konkrétnym vybraným námetom, obrazom z galérie tvorby autora. Objednávky sú vyhotovené s využitím najsúčasnejších technológií, podľa zvoleného formátu, farebnosti, štýlu atď., s dôrazom na harmóniu a celkový súlad s atmosférou a zariadením interiéru.

– Imaginatívna a dekoratívna maľba na stenu

Zhotovenie kreatívnych malieb na stenu (omietku, sadrokartón, betón, alebo iné povrchy), vhodných do priestorov Vášho domu, kancelárie, reprezentačnej miestnosti, reštaurácie, rekreačného objektu alebo hotelového priestoru.

Možnosť konkrétnej inšpirácie vybraným dielom, námetom z galérie autora.

– Grafický design

Tvorba logotypov a grafických návrhov pre Vašu reklamu.

– Darčekový servis

Darčeková pohotovosť (ponuka kreatívneho kurzu pre ňu, alebo jeho, maliarsky set, maliarsky stojan, výber diela z ponuky galérie).

– Prenájom výtvarných diel

Možnosť prenájmu obrazov na reprezentačné akcie, popr. skúšku do interiéru, alebo zapožičanie na výstavu.

– Sprostredkovanie tvorby portrétu, alebo skupinového portrétu

Olej, akryl, v nadživotnej (životnej) veľkosti, na objednávku podľa fotografie.

– Poradenská služba pri zariaďovaní interiérov

Prvá pomoc pri výtvarných a farebných riešeniach, výbere tvarov, farieb, materiálov, harmonickom a štýlovom zladení. Poskytnutie investičného poradenstva pri výbere kvalitného umenia.

K objednávke (pred obhliadkou priestoru) je nevyhnutné zaslať aspoň 2 fotografie týchto priestorov s udanými rozmermi plochy, popis Vašej vízie, popr. fotografiu zobrazovaných predlôh.

Ceny (zahrňujúce DPH, materiál aj dopravu), závisia od druhu, náročnosti a rozsahu prevedeného diela. Úhrada za vyhotovenie zákazky (vopred prevodom na bankový účet, alebo v hotovosti) je zložená zo 60 % zálohy pred vyhotovením a 40 % doplatku po jeho ukončení.

Číslo účtu IBAN: SK8965000000000020258463 BIC: POBNSKBA, (do poznámok vpíšte svoje meno).